طراوت تک درخت

فیلم Life of pi رو دیدم، و حقیقتا فیلم زیبایی بود.خیلی دیالوگهای بینظیری داشت. گویا خدا فقط این را میخواهد که با ناله فریاد بزنی"تسلیم" این مگر غیر از مسلمان بودن است؟که نیست...اما آزمایشات الهی ..از طرفی میفهمم، عمیق میفهمم وقتی پشت دستم میزند، وقتی کمک میکند بگویم"نه" وقتی به قلبم و عقلم یاری می دهد. مدتیست نمیدانم آیا قوی هستم؟آیا دیگران تصور میکنند خیلی محکم باشم ولی نیستم؟ تاچه حد توان مقاومت دارم؟ اما زیادهم درگیرش نمیشوم که "او" بخواهد ازمن تست بگیرد. هنوز درس هایم را نیاموخته ام استاد...وقت را بیشتر کنید لطفا! اپی خیلی سختی کشید تا خدارا فهمید، راست میگفت...ماخدارا نمی یابیم بلکه خدارا به ما معرفی میکنند و دین های متفاوت تعاریفی متفاوت از یک وجود متعالیست که باید دریافتش کرد.

شاید به نظر بعضیها برخی از خرجها بیهوده باشد ولی...تا وقتی جوانی از این قدرتت لذت میبری و زکاتش را با تلاشت میپردازی و من هم از روز اول اینها را نداشتم و اگر امروز میتوانم، به واسطه پدر است و نه خودم! و قیمت وسایل من هیچ ربطی به شخصیت من ندارند. گاهی کیفی5تومانی را 3سال مداوم استفاده میکنم و گاه مبلغی برای کفش میدهم. یا سفر، به خصوص درمورد مکه، بسیاری میگویند" کعبه دل است" "همان پول را به نیازمندان بده"...درست، اما روح نیازمند من چی؟ روحی که در جسم نمیماند وقتی هربار تصور میکند تابستان امسال باز قرار است لباس احرام برتن کند؟آنهم در روز میلادم...شاید قرار باشد دوباره متولد شوم. به جز رسول اکرم(ص) و خاندان پاکش از عرب بیزارم ولی این حکمت خداست که کعبه درمیان آنهاست.

طرح تفکیک جنسیتی کلاسهای عملی هدف خوبی داشت ولی " اگر میخواهی چیزی را خراب کنی از آن بد نگو بلکه بد از آن دفاع کن" باور کنید این حرکت جز زشتی چیزی در ذهن کسی نگذاشت. از درایت رئیس دانشکده بعید بود.

دارم به جاهای خوبی میرسم...میخوام دکتر مهندس بشم!!!!:D

بهمن هم تمام شد...تا پایان سال 1ماه مانده، تا پایان عمر...نمیدانم و میترسم دستم خالی بماندو رو سیاه شوم...

مخاطب خاص: یاور یکیست وهمانیست که مرا آفرید وهمه این دنیا و... ولی همسفری میتوان در این دنیا یافت تا سهل تر به مقصود رسید.

نوشته شده در ۱۳٩۱/۱۱/۳٠ساعت ۱٢:۱٢ ‎ق.ظ توسط s.r نظرات () |


آخرين مطالب
» خدایی کردن خدا و بندگی ما...
» شیخ الرئیس...
» سال نو مبارک....خروس خوان بهترین ها باشید...
» سال نو حال نو....
» هرکه دارد هوس کرب و بلا بسم الله...
» اولین ها...
» یک روز شادی یک روز غم یکروز زیاد و یک روز کم کار اوستاکریمه....
» من و کتاب هایم
» تیتر روزگار من....
» زندگی یعنی ...

Design By : TopBloger.com