طراوت تک درخت

زندگی کلاس درسی به وسعت آفرینش معبود است، هرکس که پای در مسیر زندگی تو می گذارد معلمی است که باید درسش را خوب یاد بگیری چون به اندازه تمام آفرینش، درس برای آموختن هست، درس تکراری وجود ندارد و بعید است معلمی وقت داشته باشد درسی را دوره کند... با این تفاسیر تنها یک نگرانی دارم. همیشه از سپاسگزار بودن لذت برده ام همچون شکرگزار بودن، لیکن گاه دینی بزرگ بر دوش احساس می کنم و نمیدانم چگونه آرام شوم...به دنبال کاری که انجام دهم و کمکی... و باز گاهی، برخی اینگونه می پندارند که برای منافعی و یا منظوری خاص محبتم را نثارشان می کنم و این شروع توقعات، پیش داوری ها و سوء تفاهم هاییست که هرگز دوست ندارم رخ دهد. همکلاسیهایم تعجب میکنند وقتی میبینند هنوز روز معلم را به معلم پنجم دبستانم تبریک می گویم.

برای آینده ی شغلی دچار سردرگمی و نگرانی هستم. مشورت با دوستی قابل اعتماد و استاد محترمم خوب بود ولی بازهم نیاز به تفکر هست...

نمایشگاه قرآن امسال زیاد جالب نبود به جز بخش آثار هنری و چادر که یک چادر قجری گرفتم و نماز عید را با آن خواندم...دوستش می دارم!

عروسی بهمن 59 با تیر59 درآخرین روز مرداد ماه.... یک اتفاق زیبا که از آرزو های من بود دیدن شادیش در لباس زیبای عروسی... یک نفربهمن 59 ای دیگر هم هست که آرزو دارم جشن عروسی اش را به زودی ببینم...با آرزوی خوشبختی برای خاله عزیزم...

پ.ن: نفسم تنگ می شود

وقتی دهانم را باز می کنم تا حرفی بزنم

حرفی که آنقدر نگفتم تا امروز اندازه رمانی چند صد صفحه ای شده است

که هر برگش یک شب نخوابیدن و به زور تصور کردن بود

نگرانی مفرط از قلبی که می تپید و از دستی که

بی هوا یخ می زند در بی کسی هایش

و محتاج....خیره می شود...

روز نوشت: دوست داشتم روز پزشک رو به کسی تبریک بگویم...نتوانستم... نخواستم!!!تو هرصبح خدا، بیدار میشوی...من را بخاطر نمی آوری...احتمالا کارهای شخصی و بعد...دست در دستان خدا میشوی تا باز او معجزه کند و تو اجرا...و من....فکر میکنم در حسرت دست هر دوی شما...اینجا...شاید هیچ کار نمیکنم ...میدانم...فقط همین را میدانم که دیگر دستانم جای دو دست را ندارد ...خدا که هیچ...تا ابد نزدیک من است.....دست تو را دورتر می بینم...پس بیا رهایش کنم...خدانگهدار!

نوشته شده در ۱۳٩۱/٦/٤ساعت ۱٢:۱٠ ‎ق.ظ توسط s.r نظرات () |


آخرين مطالب
» خدایی کردن خدا و بندگی ما...
» شیخ الرئیس...
» سال نو مبارک....خروس خوان بهترین ها باشید...
» سال نو حال نو....
» هرکه دارد هوس کرب و بلا بسم الله...
» اولین ها...
» یک روز شادی یک روز غم یکروز زیاد و یک روز کم کار اوستاکریمه....
» من و کتاب هایم
» تیتر روزگار من....
» زندگی یعنی ...

Design By : TopBloger.com