تعطیلات نامه

اگر چه تعطیلات بین دوترم امسال تنها 2روز بود اما آخر این هفته را نیز می توان به اون دو روز افزود...رفتن به کنسرت بابک جهانبخش( اگر چه نبود دو عزیز شدیدا احساس می شد)، تجربه چند روز مدیریت تمام عیار خانه و سفر به قشم بهترین قسمتهای این تعطیلات بود...در قشم، دره ستارگان و وتداعی شعر "به خد آی " مولانا که با اجرای ماهرانه آیدین جودی و محمد تیام در خاطرم همواره جاودان است ،بهترین نقطه سفر بود و همسفرانی که هرکدام دنیایی از تجربه بودند. آقا رضایی که از مادر 85 ساله اش تا خاطرات سفرهایش و سگ دوزبانه اش همه و همه را برایم تعریف کرد، الینایی که تمام طول مسیر را ماهرانه رقصید، و زوجهایی "دل جوان" علی رغم ظاهرشان...و دوستی وبلاگ نویس که برعکس سایر دوستان اینبار اول حقیقی همدیگر را شناختیم و بعد مجازی و باران تندی که روز آخر اگه چه فرصت دیدار از جزیره هنگام را از ما گرفت اما لذت افزون دریا را در طول بارش باران و جمع کردن صدف و لذت از ساحل زیبا را همچنان باقی گذاشت...قشم بکرتر از کیش بود و همین موضوع آن را در نظر من خاص تر جلوه داد.چندین روستای زیبا و ویژه ای که همچون ر.ستای برکه خلف تمیزترین روستای ایران است و جنگل حرا که واقعا خاص بود و شبی در کشتی تفریحی که با آهنگ های زنده یاد ناصر عبداللهی جلوه گری ماه کامل را بر سطح دریا دلنوازتر میکرد..

ترم جدید با چندین درس 1الی 2 واحدی شروع شد با انرژی مضاعف...تمام تلاشم راخواهم کرد که بهتر باشم...بهتر و بهتر...بیشتر و بیشتر...

پ.ن: هنوز ئرمورد آینده ام شدیدا نگرانم هم کاری هم درسی و هم... ووقتی نگران هستی تنهای یک معنا برداشت می شود"اطلاعاتت کافی نیست" نیاز به کمک دارم تا بتوانم تصمیمی درست و عاقلانه بگیرم...آنقدر وقت نداریم که اشتباه هارا تکرار کنیم اما این ودیعه الهی نیز حجت را تمام کرده است تمثیل شایسته ای بود که کسی گفت خداوند دنیا را مثل جمله ای خلق کرده است که نقطه گذاری نشده و تو براساس فهم و درک و نفع خودت ویرگول، نقطه و یا علامت و سوال و تعجب میگذاری...حداقل سعی کنیم فهم درستی از این دنیا داشته باشیم که شرمنده خدای خود نشویم.

/ 4 نظر / 24 بازدید
نیلوفر

سلام شماره جدید موفقیت رو حتما بخون.

غریب آشنا

سلام دخترعمو! ممنونم سر میزنی! موفق باشی التماس دعا[لبخند][گل][گل]

م

نه مرادم نه مریدم نه پیامم نه نویدم نه سلامم نه علیکم نه سیاهم نه سپیدم نه به رنگ است و نه بو نه به های است ونه هو نه به این است ونه او نه به جام است و سبو البته این شعر از مولانا نیست و از فریدون حلمی هست با این که شعر بسیار زیبای هستش ولی ... انشاالله تصمیمی درست و صحیح بگیرید فارغ از تمام ظواهر بیرون بلکه، فقط و فقط با توجه به نیروی خودتون و درون که هرچه هست در ضمیر است و نهان ، نه به حرف سخن و زبان انشالله که مولایمان، نظری داشته باشه به اعمالمان هرچند سرمون بالا نمیاد از بار گناه ولی تو جانمان رابشوی به باران نگاه ببخشید از نثر نپخته ی من التماس دعا [لبخند][لبخند]

ترنم حکمت

سلام و احترام با موضوعی تحت عنوان جریان مهدویت با تحلیل فلسفی به روزیم و منتظر قدوم سبز شما[گل] (در ضمن شخصی با نام نقد فلسفه و عرفان (اقا سلمان که صاحب وبلاگ نقد فلسفه و عرفان هم هستند ) اقدام به ایجاد مزاحمت به مخاطبین بزرگوار ما می نماید و افکار شیطانی خود را برای انها کامنت می کند یا ایمیل می فرستد لطفا همه نظرات این شیطان را در صورت ارسال حذف کنید و اعتنایی نکنید. ممنونم و شرمندتون هستم)